it napisał(a):

|
I gdzie w moim poście widzisz "próbę minimalizowania winy Skorży"?
|
A
tę,że wg Ciebie Levadia to tylko najw.porażka ostatnich trzech lat.I tylko.Natomiast wg mnie,to tak,jakby jakąś kometa jeb...w wiślacki świat.Pozostańmy wobec tego przy swoich zdaniach.