Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3761
Stary 02.12.2009, 12:33
it napisał(a):Wyświetl post
I gdzie w moim poście widzisz "próbę minimalizowania winy Skorży"?
A
tę,że wg Ciebie Levadia to tylko najw.porażka ostatnich trzech lat.I tylko.Natomiast wg mnie,to tak,jakby jakąś kometa jeb...w wiślacki świat.Pozostańmy wobec tego przy swoich zdaniach.