Wyświetl pojedynczy post
shad
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4135
Stary 02.12.2009, 11:43
Jest tragicznie z finansami państwa, przecież Komisja Europejska po nas jedzie, że mamy taki deficyt. Gadanie, ze w Polsce kryzysu nie było to głupota, jeśli wzrost nasz spadł z prawie 7 procent do 1,5 to oznacza, że mnóstwo średnich firm, które do tej pory były w stanie spłacać zadłużenie i płacić podatki dostała kopa w przełyk. Ciekaw jestem jaki jest spadek wpływów z CIT, ale zakładam, że olbrzymi, stąd te POwskie programy ratunku.
Niszcz socjalizm!