|
Jak wiadomo te 30 mln. które były niezbędne to nie wszystko. Wiadomo że potrzeba będzie jeszcze co najmniej kilkanaście milionów by dokończyć budowę (prasa i forumowicze pisali nawet o 50 mln) Co z tymi pieniędzmi? Czy potrzebne są poprawki do budżetu by je uzyskać ? Proszę osoby będące w temacie o odpowiedź.
|