Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12718
Stary 01.12.2009, 23:38
Kurde pomozcie


Przedczoraj obszedlem cala Galerie Krakowską szukajac normalnej czarnej kurtki na zimie,bez kaptura i bez tych klamerek,,zamkow ,kretynskich napisow itd...normalna prosta ,ocieplana

i nic...no naprawde wykonczyc sie mozna ,zwlaszcza ze ludzi tlum heeh

Karolak mial taka dzis w ost odcinku 39 i pol z tym ze ta ocieplana to chyba nie byla

mozna gdzies taka dostac...chodzi mi o marke...,w Bonarce czy juz chyba tylko w Paryzu bo u nas nic nie ma ..?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując