Kurde pomozcie
Przedczoraj obszedlem cala Galerie Krakowską szukajac normalnej czarnej kurtki na zimie,bez kaptura i bez tych klamerek,,zamkow ,kretynskich napisow itd...normalna prosta ,ocieplana
i nic...no naprawde wykonczyc sie mozna ,zwlaszcza ze ludzi tlum heeh
Karolak mial taka dzis w ost odcinku 39 i pol z tym ze ta ocieplana to chyba nie byla
mozna gdzies taka dostac...chodzi mi o marke...,w Bonarce czy juz chyba tylko w Paryzu

bo u nas nic nie ma ..

?