Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3521
Stary 01.12.2009, 23:17
Do jasnej ciasnej, ile mamy jeszcze znosić oczoj.bną sygnaturkę? Nie da się śledzić wątku, posty Kolegi Legionisty zajmują po pół strony, mimo że od tygodnia nie napisał nic ciekawego.

Ja rozumiem gościnność, ale ma ona swoje granice.

Weszło napisało ładnie o trenerze Skorży. Niby mało odkrywczo, ale:

http://www.weszlo.com/news/4067

Cytat:
Jak ocenić trenera, który ogrywa lokalnych inwalidów? (...) Ze Skorżą jest ten problem, że aby ocenić jego pracę, należy zadać sobie pytanie: ile warte jest mistrzostwo nędznej, polskiej ligi, zwłaszcza gdy prowadzisz najmocniejszy klub? I czy jeśli Paweł Brożek zapewnia ci kolejne tytuły, to automatycznie oznacza, że wykonujesz kawał dobrej roboty?
Nic dodać, nic ująć.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując