Kto wie jak bedzie... O tym ze narozniki beda ze spadkiem a nie szly prosto do trybun za bramkami dowiedzielismy sie dopiero jak.. zaczeli je robic, nikt majac dostep do projektow o tym nie wspomnial wiec pewnie bylo inaczej. Ok, moze kwestia widocznosci, no ale i tak mozna by to zabudowac i zamknac... Bo argument zeby trawa lepiej rosla jest chory
PS. a to ze jest napisane ze to fragment to ledwo widac
Ivory1906: Zawsze lepiej cos 2 razy sprawdzic, niz czekac az ktos zrobi jeszcze wieksza chale niz jest... Jakby sie czekalo do konca, a nie sugerowalo co jest, to nie byloby zadnych inicjatych i dodatkowych 30 mln by nie bylo..