Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16676
Stary 01.12.2009, 21:24
Proud napisał(a):Wyświetl post



W Wiśle nie gra, za to w Olimpiakosie będzię wymiatał
Oj lepiej żeby nie wymiatał bo będzie jak można było go wypuścić


cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
Trzeba zmontować filmik o Łobo i wrzucić na YouTube: bramki z meczu z Lechią, gol w reprezentacji strzelony Cechowi, i te kilka celnych dośrodkowań, które miał w Wiśle.
Może jakieś leszcze się nim zainteresują.
Tak i kilka meczy dodać z mistrzowskiego sezonu Zagłębia, a żeby całkiem ukolorwać trzeba by było pokazać jego statystyki i to jakis jest skuteczny w FM2010
Odpowiedz cytując