Oj lepiej żeby nie wymiatał bo będzie jak można było go wypuścić
cassius31krakow napisał(a):

Trzeba zmontować filmik o Łobo i wrzucić na YouTube: bramki z meczu z Lechią, gol w reprezentacji strzelony Cechowi, i te kilka celnych dośrodkowań, które miał w Wiśle.
Może jakieś leszcze się nim zainteresują.
|
Tak i kilka meczy dodać z mistrzowskiego sezonu Zagłębia, a żeby całkiem ukolorwać trzeba by było pokazać jego statystyki i to jakis jest skuteczny w FM2010
