Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
semb
Member
Od: 09.2004
Skąd: New B. teraz Płock
Offline
#
12713
01.12.2009, 20:50
Ma ktoś "gry szkoleniowe" online? albo jakis plik z grami pedagogicznymi dla dorosłych które można użyć na szkoleniach?
ONE LOVE...
semb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do semb
Znajdź inne posty napisane przez semb