KaSzTaN napisał(a):

|
Ja pi*** jesli to jest ostateczna wersja i dach zaczyna sie nie na koncu tylko 3-4 metry dalej (medzy podporami) to w naroznikach trzeba bedzie siedziec z parasolami... (...)
|
To jest perspektywa FRAGMENTU konstrukcji dachu. Raczej nie ma obaw, dach przykryje całość.