Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3519
Stary 01.12.2009, 20:10
Wracajac do dyskusji sprzed tygodni (o szansach Ruchu, Widzewa i Górnika). I własnie dlatego ewentualni beniaminkowie nie maja zadnych szans zaistniec w realiach ligowych. Jedyna mozliwosc to wyszkolenie juniorow, znalezienie 3 Błaszczykowskich i dwóch Fabiańskich (biorac pod uwage ile takich bylo raczej watpliwe). Taki Widzew zeby zaliczyc skok cywilizacyjny i rywalizowac o cokolwiek wiecej niz miejsce 10-12 musialby kupic ze 4 takich Kiełbów. Za 4 mln? Nie ma szans..
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując