Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1420
Stary 01.12.2009, 19:54
JW - Je*ać Wisłe. Derby OK (derby Krakowa).

Olympiakos - PAO
http://i50.tinypic.com/sg66xe.jpg
http://i48.tinypic.com/25z2w4n.jpg
Powód: zła interpretacja ;)
Ostatnio edytowane przez Kamson : 01.12.2009 o godz. 23:30.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując