http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...now_ozyje.html
Filipiak chce budować rekreacyjno-sportowe z "aż" JEDNYM boiskiem

Wszystko na terenach przy alei 3. maja. Oni to wiedzą jak zmarnować grube miliony, a na dodatek chcą w w to jeszcze wciągnąć miasto.