Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#723
Stary 01.12.2009, 19:35
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...now_ozyje.html

Filipiak chce budować rekreacyjno-sportowe z "aż" JEDNYM boiskiem Wszystko na terenach przy alei 3. maja. Oni to wiedzą jak zmarnować grube miliony, a na dodatek chcą w w to jeszcze wciągnąć miasto.



Odpowiedz cytując