Wyświetl pojedynczy post
rijana
Junior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3896
Stary 01.12.2009, 19:34
Fuks napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj spotkałem Kirma z Marcelo i Diazem na św. Anny , koło 15.20. Wracali chyba z zakupów bo Kirm niosl jakies siatki . Bardzo rzucali sie w oczy

A wracajac na Karmelickiej spotkalem jeszcze Niedzielana, niezły dzien
Andraz ciągle robi zakupy, takie hobby
Odpowiedz cytując