Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3895
Stary 01.12.2009, 19:32
Fuks napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj spotkałem Kirma z Marcelo i Diazem na św. Anny , koło 15.20. Wracali chyba z zakupów bo Kirm niosl jakies siatki . Bardzo rzucali sie w oczy

A wracajac na Karmelickiej spotkalem jeszcze Niedzielana, niezły dzien

Druhu Fuks czy pomogliście naszym gwiazdom dźwigać ciężkie siaty?
Czuwaj!
Odpowiedz cytując