|
Co do Brożka,ale Pawła to myślę że powinni Mu dać już spokój w tym roku,widać że chłopak nie gra najlepiej i ma kontuzje to Oni Go na siłę chcą wyleczyć żeby zagrał,może lepiej odpuścić żeby ta kontuzja nie była poważniejsza,Rafał już wraca to nie będzie koniec świata jak Paweł nie zagra tych dwóch meczy.
|