|
Jak mozna jakiegos byle jakiego pilkarzyne wyceniac na tyle pieniedzy.
Naprawde w głowach sie widze juz wszytkim pop****liło.
Taki kopacz nie jest wart nawet 1/4 tego ale jak na polskie warunki gdzie 2 razy podal pilke do przodu i bez straty to juz hohohoh tysiac piecste sto dziecicset euro jest wart.
Szukac za granicą po drugich ligach za duzo mniesze pieniadze mozna wyciagnac kogos ktos potrfi pilke przyyjac ,bo zakladam ze Kileb nie potrafi .
|