Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1417
Stary 01.12.2009, 19:04
Skad sie biorą takie k**wy jak Stec

Najpierw sprowadzil slowo kibic jako synonim prostaka i buraka a teraz triada TVN-GW-ITI jak widac probuja calkowicie zniszczyc ruch kibicowski w tym kraju.Stec to takie ich glówne narzędzie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując