Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5953
Stary 01.12.2009, 18:49
właśnie Panowie...bo tu nie chodzi tyle o boiska dla pierwszej drużyny...bo te spokojnie wystarczą 3 + 1 dla Młodej Ekstraklasy, ale boiska dla grup młodzieżowych.

Bo o ile dla I drużyny i ME można wybudować gdzieś kompleks nawet 20-30 km za Krakowem, to dla grup młodzieżowcych wypadałoby mieć jakieś boiska w Krakowie...żeby chłopaki mogli dojeżdzać bez problemów...

I to jest problem.

Pierwsza drużyna jest jedna, a grup młodzieżowych wypadałoby mieć kilkanaście. To i boisk dla nich powinno być kilka.
Odpowiedz cytując