|
właśnie Panowie...bo tu nie chodzi tyle o boiska dla pierwszej drużyny...bo te spokojnie wystarczą 3 + 1 dla Młodej Ekstraklasy, ale boiska dla grup młodzieżowych.
Bo o ile dla I drużyny i ME można wybudować gdzieś kompleks nawet 20-30 km za Krakowem, to dla grup młodzieżowcych wypadałoby mieć jakieś boiska w Krakowie...żeby chłopaki mogli dojeżdzać bez problemów...
I to jest problem.
Pierwsza drużyna jest jedna, a grup młodzieżowych wypadałoby mieć kilkanaście. To i boisk dla nich powinno być kilka.
|