Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16666
Stary 01.12.2009, 18:45
chłopaki Cafu miał też prawie 40tke i grał dobrze fakt też wole Clebera który jest o wiele lepszy od Jopa który u Ruskich przesiedział większość czasu na ławce a Wiśle pożytku raczej nie przynosi w sumie chciałbym zobaczyć w Wiśle duet obrońców Marcelo Cleber a Łobodzińskiego proponowałbym sprzedać i kupić za kase z jego transferu Kosowskiego albo Kalu Uche a ta przy okazji wiadomo co dalej z tym Beta Home sponsorem Wisły który rocznie ma płacić Wiśle okrągłom sumke akurat na transfery będzie w Wiśle czy Wisła sie raczej z nim pożegna?
Odpowiedz cytując