|
Senior Member
Offline
|
#3739

01.12.2009, 18:28
|
kask88 napisał(a): 
|
Nie wiem skąd są te dane ale mi sie wydawało że w mediach pisali że Skorza zarabia 45 tys miesiecznie a jak podpisze nowy kontrakt do 2013 płaca wzrosnie do 75 tys miesięcznie.
|
http://www.bankier.pl/lifestyle/wiad...y-2005120.html
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|
|