Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4131
Stary 01.12.2009, 18:24
No i prosze bardzo. Okazuje sie że nasz były prezydent oprócz tego że jest pijakiem był również (zarejstrowany jako ) TW a z pochodzenia jest Żydem (a to ci dopiero nowość).
Ciekaw jestem czy po ostatniej publikacji IPN oprócz standardowych tyrad dojdzie następne: antysemityzm
I tak oto okazuje się że na trzech prezydentów niepodległej RP dwóch było zarejestrowanych jako TW i żaden z nich nie został kłamcą lustracyjnym. A ten trzeci który TW nie był jest odsądzany przez media kontrolowane przez innych TW od czci i wiary.
I po co nam lustracja?
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 01.12.2009 o godz. 18:38.