No i prosze bardzo. Okazuje sie że nasz były prezydent oprócz tego że jest pijakiem był również (zarejstrowany jako

) TW a z pochodzenia jest Żydem (a to ci dopiero nowość).
Ciekaw jestem czy po ostatniej publikacji IPN oprócz standardowych tyrad dojdzie następne: antysemityzm

I tak oto okazuje się że na trzech prezydentów niepodległej RP dwóch było zarejestrowanych jako TW i żaden z nich nie został kłamcą lustracyjnym. A ten trzeci który TW nie był jest odsądzany przez media kontrolowane przez innych TW od czci i wiary.
I po co nam lustracja?