Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16665
Stary 01.12.2009, 18:15
Brazylijczyk Cleber opuści Terek Grozny. Znany z występów w Wiśle Kraków obrońca sam przyznał na spotkaniu z działaczami rosyjskiego klubu, że powinien odejść. W klubie ze stolicy Czeczenii byłego wiślaka prześladowały kontuzje.

35-letni Cleber już jakiś czas temu był pewien, że opuści Terek. Pojawiły się nawet plotki, że może wrócić do Wisły Kraków, z której odszedł na początku 2009 roku. Podpisał wówczas z Terekiem umowę do końca 2011 roku.

Futbol.pl


P.S: Wolę nawet 40-letniego Clebera niż Jopa...
Odpowiedz cytując