Arapaho napisał(a):

|
ok, niech tak będzie.NIe zmienia to faktu że pasiaki dostali gotową bazę ( nie podnoszę kwestii jej jakości- ale faktu ze jest i da się tam trenowac) a my mamy chaszcze.U nas szukali szejków żeby bułe zrobić, a chłopaki trenują w żenujących warunkach ( jak na mistrza Polski oczywiście) Za jakiś czas wyleci Skorża i będą szukali zagranicznego szkoleniowca- przyjedzie i zobaczy gdzie maja trenować i pewnie zwątpi.
|
No zaraz, ale co to znaczy dostali? Cupiał sam oddał im tą bazę za to co nazywasz chaszczami.