Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5946
Stary 01.12.2009, 16:21
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
ok, niech tak będzie.NIe zmienia to faktu że pasiaki dostali gotową bazę ( nie podnoszę kwestii jej jakości- ale faktu ze jest i da się tam trenowac) a my mamy chaszcze.U nas szukali szejków żeby bułe zrobić, a chłopaki trenują w żenujących warunkach ( jak na mistrza Polski oczywiście) Za jakiś czas wyleci Skorża i będą szukali zagranicznego szkoleniowca- przyjedzie i zobaczy gdzie maja trenować i pewnie zwątpi.
No zaraz, ale co to znaczy dostali? Cupiał sam oddał im tą bazę za to co nazywasz chaszczami.
Odpowiedz cytując