Arapaho napisał(a):

|
Tylko że hotel zawsze jest komercyjny- chyba że byłby non profit ale nie wydaje mi się żeby szejkowie w takie coś wchodzili ( wogóle nie wiem czy jest na świecie hotel non profit)
|
Pewnie dla bajery musieliby oprócz hotelu coś jeszcze zbudować (basen,korty)....