Goool ma raczej potwierdzone informacje więc Legia i Jaga się nim interesują. Ale KIełb to typ piłkarza jak Beto- dobrze gra plecami do bramki, ale ciężko mu się do niej odwrócic.

Przynajmniej tak mi się wydaje z tych meczy co widziałem, ale ogólnie bez rewelacjite 350 tys zł za wypożyczenie to oni moga wziasc za ransfer definitywny, nie wiecej.