Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: Shhu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3512
Stary 01.12.2009, 16:05
Goool ma raczej potwierdzone informacje więc Legia i Jaga się nim interesują. Ale KIełb to typ piłkarza jak Beto- dobrze gra plecami do bramki, ale ciężko mu się do niej odwrócic. Przynajmniej tak mi się wydaje z tych meczy co widziałem, ale ogólnie bez rewelacjite 350 tys zł za wypożyczenie to oni moga wziasc za ransfer definitywny, nie wiecej.
Odpowiedz cytując