Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5941
Stary 01.12.2009, 15:54
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Jak nie komercyjne to czemu miał tam byc hotel.
Ale tak poza tym to po co sprzedawać jak można miec w bliskiej odległości stadion, jedno boisko ,biura ( na stadionie bedzie mase miejsca na gabinety odnowy, gabinety trenerów , jest basen itp.) więc nie ma sensu się rozdrabniać.Moga spokojnie i wzglednie tanio zrobić np.balon ogrzewany ze sztuczna murawą i jeszcze może zostanie miejsce na drugie boisko. I w razie sprzedaży klubu Cupial będzie miał lepszą karte przetargową bo jakieś to by było zaplecze
bo do sportowo -rekreacyjnego hotel można podciągnąć
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując