rafalek napisał(a):

|
Jaka jest wg Was najlepsza przeglądarka internetowa? Zakpupiłem nowego laptopa i nie chcę jechać na Explorerze. Firefox czy może opera?
|
Ja bym na Twoim miejscu, jeśli z żadnej z nich nie korzystałeś, zainstalował obie - pośmigał trochę i wybrał tą która bardziej Ci przypasuje, będzie szybciej chodziła itp.