Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12696
Stary 01.12.2009, 15:16
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Jaka jest wg Was najlepsza przeglądarka internetowa? Zakpupiłem nowego laptopa i nie chcę jechać na Explorerze. Firefox czy może opera?
Ja bym na Twoim miejscu, jeśli z żadnej z nich nie korzystałeś, zainstalował obie - pośmigał trochę i wybrał tą która bardziej Ci przypasuje, będzie szybciej chodziła itp.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując