Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5931
Stary 01.12.2009, 15:14
majkipolska napisał(a):Wyświetl post
czy wiecie kiedy zostana oddane do uzytku te dwa treningowe boiska ktore sa za trybunami D i E, czy srodki na ich budowe sa juz uwzglednione?
Od jakiegoś czasu już wiadomo że tych boisk nie będzie.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując