Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5930
Stary 01.12.2009, 15:13
emailowiec napisał(a):Wyświetl post
kristos - na terenach TeleFoniki w połączeniu z kortowym można by zbudować trzy profesjonalne pełnowymiarowe boiska treningowe i jeszcze by miejsca zostało. Np. na jakiegoś "orlika" dla dzieciaków
Tylko że ludzie chcąc dostać się na stadion musieliby po boiskach treningowych spacerować.
Jak dla mnie jedynym dobrym wyjściem,jest przeznaczenie to na "komercje" by można było zarabiać na utrzymanie klubu a bazę z prawdziwego zdarzenia należy zbudować gdzie indziej (Opatkowice).
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując