emailowiec napisał(a):

kristos - na terenach TeleFoniki w połączeniu z kortowym można by zbudować trzy profesjonalne pełnowymiarowe boiska treningowe i jeszcze by miejsca zostało. Np. na jakiegoś "orlika" dla dzieciaków
|
Tylko że ludzie chcąc dostać się na stadion musieliby po boiskach treningowych spacerować.
Jak dla mnie jedynym dobrym wyjściem,jest przeznaczenie to na "komercje" by można było zarabiać na utrzymanie klubu a bazę z prawdziwego zdarzenia należy zbudować gdzie indziej (Opatkowice).