Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5925
Stary 01.12.2009, 14:33
Nikt się z TS nie kłóci. Były pewne spory dawno temu, ale nie mają one wpływu na to, że Tele-Fonika nic nie robi ze swoimi terenami. Póki co SA korzysta z boiska treningowego znajdującego się na terenach TS-u na działce 180/4.
Odpowiedz cytując