DevilMayCry napisał(a):

|
Zgadzam się ,ale pamiętaj o jednym .to jest Polska, tutaj jest minimalizm (szczególnie u piłkarzy- ostatnio mój ojciec był na basenie Comarchu. Akurat w saunie siedziało 4 piłkarzy inniejszych.Przez 15 minut jechali po Lenczyku , bo im biegać na treningu kazał, a oni juz mają swoje lata).My teraz w Europie znaczymy tyle co Lichtenstein albo Luxemburg, dopóki nie zmieni się podejście gracz do swojego zawodu.Tutaj i nawet Dan nie pomógł by.
|
a widzisz problem zatrudnienia zagranicznych graczy gdy place u nas sa juz na poziomie 200-300 tys euro ?