Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3724
Stary 01.12.2009, 13:43
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
A pomyślał ktoś, że to nie winna trenera ,ale naszych kopaczy którzy już na krajowych boiskach osiągneli wszystko?
dlatego dla takiego klubu jak Wisła coroczna gra w pucharach to jest obowiązek niezakwalifikowanie sie do LE to ma być jakiś wyjątek raz na 5 lat , całkiem możliwe że właśnie taka coroczna gra byłaby świetna motywacją do cięższej pracy i przede wszystkim do promocji zawodników choćby dla takiego Marcelo Kirma czy Małeckiego Brożków



DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Pozatym widzicie gdzieś następcę Skorży (zachodnie kandydatury raczej nie wchodzą w rachube ,znając skąpstwo Cupiała) ?
za te pieniądze jakie ma Skorża juz spokojnie można poszukać kogoś na zachodzie, nie mówię ze tak mamy teraz zrobić