DevilMayCry napisał(a):

|
A pomyślał ktoś, że to nie winna trenera ,ale naszych kopaczy którzy już na krajowych boiskach osiągneli wszystko?
|
dlatego dla takiego klubu jak Wisła coroczna gra w pucharach to jest obowiązek niezakwalifikowanie sie do LE to ma być jakiś wyjątek raz na 5 lat , całkiem możliwe że właśnie taka coroczna gra byłaby świetna motywacją do cięższej pracy i przede wszystkim do promocji zawodników choćby dla takiego Marcelo Kirma czy Małeckiego Brożków
DevilMayCry napisał(a):

|
Pozatym widzicie gdzieś następcę Skorży (zachodnie kandydatury raczej nie wchodzą w rachube ,znając skąpstwo Cupiała) ?
|
za te pieniądze jakie ma Skorża juz spokojnie można poszukać kogoś na zachodzie, nie mówię ze tak mamy teraz zrobić