Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5923
Stary 01.12.2009, 13:42
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...now_ozyje.html

co to za tereny w Cichym Kaciku ? czy czasem kiedys nie bylo jakiejs zamiany na linii Wisla-Cracovia
i Craxa dostala w zamian obiekty kabla na Wielickiej ?
To są te tereny bialo-czerwone.
A te na zielono, to dzialka, ktora dostal Cupial za tereny przy wielickiej.



Ostatnio edytowane przez rav : 01.12.2009 o godz. 14:19.
Odpowiedz cytując