Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1414
Stary 01.12.2009, 13:27
Stec to smiec. Najpierw stworyzl kategorie "kibol" sugerujaca jednoznacznie pejoratywne okreslenie kibica . Zatem ja stwarzam od dzisiaj kategorie"poddzienikarz" i kwalifikuje do niej Steca. Teraz wystarczy zadzwonic do Wisla SSA , konkretnie do Biura Prasowego i zarzadac niewydawania akredytacji dla tego pana poniewaz nie spelnia on wymagania bycia dziennikarzem, gdyz jest zaledwie poldziennikarzem. Zatem oczywiste jest , ze nia m prawa z taka akredytacja zasiadac w lozy prasowej.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 01.12.2009 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując