Ja wiem, bywało i tak na zagranicznych stadionach że leciały kurczaki, piłki plażowe itp ale to nam zamykają trybuny, stadiony nie im.
dragon napisał(a):

Zaraz po ukończeniu stadionu trzeba zająć się sprawą obiektów młodzieżowych. Choćbyśmy mieli oddać na 5 lat mistrzowski tron, to i tak szybko okazałoby się że zainwestowane te kilkanaście milinów złotych szybką się Wiśle zwrócą. Od tego należałoby zacząć budować silną Wisłę.