Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5922
Stary 01.12.2009, 13:12
Ja wiem, bywało i tak na zagranicznych stadionach że leciały kurczaki, piłki plażowe itp ale to nam zamykają trybuny, stadiony nie im.

dragon napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,73...ke__czyli.html

Chciałbym by kiedyś w Wiśle zaczęto naśladować choćby częściowo taką politykę.
Zaraz po ukończeniu stadionu trzeba zająć się sprawą obiektów młodzieżowych. Choćbyśmy mieli oddać na 5 lat mistrzowski tron, to i tak szybko okazałoby się że zainwestowane te kilkanaście milinów złotych szybką się Wiśle zwrócą. Od tego należałoby zacząć budować silną Wisłę.
Odpowiedz cytując