|
Nie sądzę, by Skorża narzekał na brak ofert (przy ewentualnym rozstaniu z Wisłą). Ma swoją markę i osiągnięcia na polskim podwórku. 4-5 zespołów chętnie po niego sięgnie. Póki co dajcie sobie spokój z takim spekulacjami, bo godnego następcy na jego miejsce nie widać za bardzo...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|