|
Jak tak was czytam to mi się niedobrze robi, tyle w was jadu i zawiści. Pewnie znów dostane bana ale mam to głęboko w dupie, większość tego forum nie ma jaj jeśli umie tylko i wyłącznie obrażać trenera i zawodników własnej drużyny. **** dajcie mi bana i lufa, kibole bez jaj.
|