Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5284
Stary 01.12.2009, 11:10
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
ja mam Ovce plus over 5,5

i mam nadzieje zem kur.. nie zapeszył sobie chwaląc sie typem
No to żeś kur.. zapeszył

Farjestads BK - Djurgarden LB 5,5 1 1,55
Po trzech meczach overowych Djurgardenu pora na under
Ostatnio edytowane przez gris : 01.12.2009 o godz. 11:15.
Odpowiedz cytując