Marszałek napisał(a):

|
Nie mów,że zdziwiony jesteś, przecież to figurant. Ona razem z tym Lewandowskim są "czegoś" szefami,bo ktoś być musi. Poza tym i tak nic do gadania nie mają,tym bardziej Polska, a ile myśmy w zamian oddali za to,że te dwie marne postacie są gdzie są nawet nie chce wiedzieć. Byleby w TV ładnie wyglądało.
|
Na wstępnie zaznaczę, że z tą wypowiedzią Farage'a się zgadzam (nie mogę tego powiedzieć o niektórych poprzednich), ale tak tylko z ciekawości, kiedy się nie jest figurantem? Kiedy staję się w kącie i mówi, że się nie bawi z resztą, bo nikt nas nie lubi? I ileśmy to w zamian oddali? I czego tego? Rozumiem, że to "coś" co oddaliśmy, a mogliśmy mieć, gdybyśmy nie postawili na posiadanie figurantów, byłoby tak zajebiste, wspaniałe i wow, że do gadania mielibyśmy tyle co inni a nawet więcej!