Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2713
Stary 30.11.2009, 22:32
Hehe, mam problem. Drugi sezon, pora zgłaszania piłkarzy do LM. Niestety, nie mam 4 wychowanków tylko 3. W związku z czym nie mogę grać dalej...
Odpowiedz cytując