Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5908
Stary 30.11.2009, 22:30
Zapomniałem zmrużyć oko.

Ale o co chodzi Grzadq, polemizujesz z prawami fizyki?

Generalnie nie ma to jak zrobić trybuny 15-25 m od boiska, założyć kraty i stwierdzić, że "tak jest bezpieczniej" a "my to nie Anglia".
Przypomnę jeszcze, że przez pewien czas odległość krawędzi murawy od płotka trybuny A i B była zbliżona do 10m i nie było żadnych fos.
Odpowiedz cytując