Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3506
Stary 30.11.2009, 21:34
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym tylko przypomnieć, że o ile Realowi zdarzało się kupować piłkarzy za zbliżone kwoty, to w naszej lidze tego typu precedensów co 2 milionowy transfer do klubu nie ma. Ba, już nawet o transfery z coraz trudniej.

Z drugiej strony - dwie zdrowe nogi, umiejętność celnego dośrodkowania piłki w biegu - nie są to jakieś porażające wymagania. A byłaby to gwiazda ligi...
Hmm fakt, porównałem zdarzenie realne (nomen omen) do takiego, które jeszcze nie miało miejsca
A na marginesie, ciekawe czy poza tą regularną opłatą będą pobierać jakieś prowizje przy przejściu zawodnika do lub następnym z klubu.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując