wolfy napisał(a):

Chciałbym tylko przypomnieć, że o ile Realowi zdarzało się kupować piłkarzy za zbliżone kwoty, to w naszej lidze tego typu precedensów co 2 milionowy transfer do klubu nie ma. Ba, już nawet o transfery z coraz trudniej.
Z drugiej strony - dwie zdrowe nogi, umiejętność celnego dośrodkowania piłki w biegu - nie są to jakieś porażające wymagania. A byłaby to gwiazda ligi...
|
Hmm fakt, porównałem zdarzenie realne (nomen omen) do takiego, które jeszcze nie miało miejsca
A na marginesie, ciekawe czy poza tą regularną opłatą będą pobierać jakieś prowizje przy przejściu zawodnika do lub następnym z klubu.