Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2711
Stary 30.11.2009, 21:19
Al_29 napisał(a):Wyświetl post

czemu tak jest? kurde. tylu fajnych zawodnikow szukalem, i wiekszosc tak wyglada..


Edit:
Zawsze moglo byc lepiej, ale jestem dumny ze swojej druzyny. ;D
http://pl.tinypic.com/r/k3t5wz/6


Chyba masz wybraną małą baze danych
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując