Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
2710
30.11.2009, 21:17
Panowie mieliscie kiedys tak że na transfery dotaliscie wiecej kasy niz macie ogólnie tzn. ja dostałem 19 milonów EURO na transfery a całej kasy mam 17 milionów
Gram Wisłą 3 sezon i jestem tym zaskoczony
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki