Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2710
Stary 30.11.2009, 21:17
Panowie mieliscie kiedys tak że na transfery dotaliscie wiecej kasy niz macie ogólnie tzn. ja dostałem 19 milonów EURO na transfery a całej kasy mam 17 milionów
Gram Wisłą 3 sezon i jestem tym zaskoczony
Odpowiedz cytując