|
Jak dla mnie i nie tylko, taka hala, czyli kolejny obiekt na którym mają się odbywać masowe imprezy nie może znajdować się w tak niedostępnym dogowo miejscu jak okolice Błoń. Zakładajac, że obiekt ma się sam utrzymywać trzeba organizować tam powiedzmy co 2 tygodnie imprezy, które mają przyciągać tłumy. Dodając do tego dwa stadiony weekendowe korki w tamtym miejscu są gwarantowane.
Ponadto trzeba pamiętać że na tej hali nie będą się odbywały tylko mecze koszykówki kobiecej ale także koszykówki męskiej i siatkówki. Rozgrywanie tych meczów na 15-tysięcznej prawie pustej hali niesie za sobą nieadekwatne koszty. A i trzeba jeszcze pamiętać że te drużyny muszą gdzieś trenować.
|