Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3711
Stary 30.11.2009, 20:52
Tak czy siak ten incydent unaocznił jaka atmosfera panuje w szatni.Brożek może sobie teraz mówić różne rzeczy(przeprosiny),ale ciekawsze jest co tak naprawdę myśli,a także reszta zawodników.Czy jest w nich wiara.że z tym trenerem mogą coś więcej osiągnąć poza ograniem paru ogórków w lidze.Oby te przeprosiny nie były tylko zwykłym zakłamywaniem rzeczywistości.