Vinci napisał(a):

|
No nie wiem czy to taki zabawne... gość mało się sam nie zabił...
|
Podobno ostro imprezował po zwycięstwie nad Zagłębiem
Z forum Lecha:
Cytat:
Z ciekawostek. Dzisiaj piłkarze mieli dzień wolny. Ze zdrowych zawodników indywidualnie, z własnej woli, trenował dzisiaj jeden - Lewandowski pod okiem Juskowiaka.
Szok, pewnie nie tylko dla mnie
|
Ciekawe kto w Wiśle sam zdecydował się trenować w dzień wolny.