Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3505
Stary 30.11.2009, 20:26
Vinci napisał(a):Wyświetl post
No nie wiem czy to taki zabawne... gość mało się sam nie zabił...
Podobno ostro imprezował po zwycięstwie nad Zagłębiem


Z forum Lecha:
Cytat:
Z ciekawostek. Dzisiaj piłkarze mieli dzień wolny. Ze zdrowych zawodników indywidualnie, z własnej woli, trenował dzisiaj jeden - Lewandowski pod okiem Juskowiaka.
Szok, pewnie nie tylko dla mnie
Ciekawe kto w Wiśle sam zdecydował się trenować w dzień wolny.
Odpowiedz cytując