Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3044
Stary 30.11.2009, 20:26
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie co się dzieje z Cleberem W jakiej jest formie
Sezon w Rosji się właśnie skończył w 30 kolejce Terek Grozny przegrał wyjazdowe spotkanie ze Spartakiem Nalczyk 4-2, ostatecznie zajmując 12 lokatę na 16 zespołów i broniąc się tym samym przed spadkiem. Cleber w tym sezonie 2009 wystąpił w 18 ligowych spotkaniach w różnym wymiarze czasowym strzelił jedną bramkę. W tym ostatnim meczu nie wystąpił. W kolejce 29 w meczu z Kubaniem Krasnodar też nie zagrał. Jednakże w meczu 28 kolejki (z Zenitem) , 27 kolejki (z CSKA Moskwa) , 26 kolejki (z Kryliami Sowietow) zagrał w pełnym wymiarze czasowym... To tak z perspektywy 5 ostatnich kolejek. A już w kolejce 25 (mecz z FK Rostowem) Cleber wszedł w 25 minucie. Z tego co wiem to Cleber rozegrał dosyć dobre spotkanie przeciw CSKA Moskwa i Zenitowi. Jak na te swoje 35 lat to całkiem nieźle. Warto pamiętać ,że Zenit to zespół który gra chyba najbardziej szybką dynamiczną piłkę w Rosji dlatego obrońcy drużyny przeciwnej mają pełne ręce roboty...
Ostatnio edytowane przez Bronex : 30.11.2009 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując