Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12683
Stary 30.11.2009, 18:42
Ktos jest ze Skawiny

wczoraj przejezdzalem i chodzi mi o ten fotoradar od strony wyjazdu na Radziszow ,za Liceum Ogolnoksztalcącym --,czy on dziala czy to pic na wode fotomontaz
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując