może mi ktoś zapodać jakąś dobrą taktyke na pokonanie Lecha w Finale Pucharu Polski

?jak ustawić by bramki padały ze stałych fragmentów

? Bo mam szczęście takie że zawsze w meczach z Lechem albo remisuje albo przegrywam oczywiście gram Śląskiem sezon 2gi i 10 miejsce w lidze